Przystanek Jogi i Ajurwedy

Shirodhara

2024-03-28

Shirodhara - "shiro" oznacza głowę a "dhara" nieprzerwany strumień. Shirodhara jest zabiegiem ajurwedyjskim polegającym na masażu punktu między brwiami i czoła nieprzerwanym strumieniem ciepłej cieczy (najczęściej jest to ziołowy olej ajurwedyjski). Jest to zabieg należący do najbardziej relaksujących i odstresowujących terapii ajurwedyjskich.

Udvartana

2024-02-27

Ponieważ poprawia metabolizm w mięśniach oraz tkance tłuszczowej czyni cuda w terapii odchudzającej

Prawoślaz

2023-12-15

Prawoślaz lekarski polecany do picia w celu łagodzenia podrażnień jamy ustnej i gardła a także stosujemy go wspomagająco dla ukladu trawiennego i pasażu jelitowego.

Punkty Marma to specyficzne punkty na ciele człowieka, dokładnie 107 punktów. Miejsca te znajdują się na zbiegu żył, tętnic, ścięgien, kości i stawów. Struktury te pulsują i często pojawia się tam ból. W czasach zamierzchłych, w okresie wedyjskim, znajomość punktów marma była elementem sztuki walki. Wiedzę o punktach marma wykorzystywano na wojnie,...

Punkty Marma to specyficzne punkty na ciele człowieka, dokładnie 107.punktów. Miejsca te znajdują się na zbiegu żył, tętnic, ścięgien, kości i stawów. Struktury te pulsują i często pojawia się tam ból.

Testy on-line nie zastąpią konsultacji ajurwedyjskiej, ale możesz zabawić się i określić "z grubsza" jaka dosza w tobie dominuje.

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.
Gabinet Terapii Naturalnych
Strona utworzona za pomocą usługi Webnode Ciasteczka
Załóż darmową stronę internetową!